• 02165741139
 • Tehran - Shahriar
 • Saturday to Thursday: 9 am - 5 pm

آنی گیر شیمی آبادگران

آنی گیر شیمی آبادگران

آنی گیر درهم آمیختن بتن گیرش فوری برای گیرش اولیه، لنگرها و آستین ها، برای سرازیر کردن دال های 2 اینچی (51 میلی متر) یا کلفت تر، و برای بقیه دیگر کارکردهایی که بتن گیرش فوری مساعد است بهره برداری می شود. عکس العمل فوری ترکیبات درارتباط با رطوبت، جلوگیری کم و بیش آنی آب را حتی زیر فشار بالا ضمانت می کند. آنی گیر بتن برای کارکرد در مقابل رسوخ آب در اسباب متفاوت طراحی شده است. بلاواسطه روی بلوک، بتن، سنگ تراشی یا سیمان در مناطق سرایت، نشتی آب عمل می شود. آنی گیر بتن با پوشش ضد آب برای ضد آب کردن سریع بهره برداری می شود. در این مقاله به مبحث آنی گیر شیمی آبادگران میپردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و …. میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید

آنی گیر شیمی آبادگران

آنی گیر بتن یک سیمان هیدرولیک بدون کلرید با گیرش فوق العاده فوری است که با قرار گرفتن در مقابل آب بدون فوت وقت سفت می شود. می توان آن را سطح بتن، بنایی یا سنگ عمل کرد تا چکیدن یا نشت آب فعال را متوقف و مسدود کند. در زمان کمتر از 30 ثانیه آنی گیر بتن را می توان به شکل خشک سطح نشتی های فعال عمل کرد و با آب داخلی آمیخته می شود تا چکیدن یا نشت را مسدود کند یا می توان آن را با میزان کمی آب درآمیخت و در مکان نشت جلوگیری تا وقتی که مواد سفت شوند (10-30 ثانیه). آنی گیر یک لایه گیر سرازیر کردن و سفت کننده رطوبت است که برای بهره برداری در ظرف ها طراحی شده است و لایه گیرهای رسوخ آنی گیر ضمانت می شود.

آنی گیر برای بهره برداری در آب و هوای مرطوب، خشک یا سرد مناسب است. آنی گیر عدم حلال است،نبود ایزوسیانات است و قبل از پخت سفت نمی شود. آنی گیر نمی تواند مثل لایه گیرهای یورتان، “گاز خارج شود” یا روی سطح های مرطوب حباب بزند. آنی گیر دارای خاصیت های “الاستومری” محافظه کاری و چسبندگی بالا به بیشتر مصالح ساختمانی است. آنی گیر را می شود به شکل اثر گذار در خیلی از شرایط دشوار، کارگاه ساخته شو مصرف کرد و در اسباب موجود آب و هوایی خشک و یا مرطوب و در دما های پایین (0o C (32 درجه فارنهایت)) مداوا کرد. مقدار سنج پایین سیلانت آنی گیر درسنجیدن با لایه گیرهای یورتان معمولی، حرکت زیادی را در آب بندی های رسوخ کرد اجرا می کند.

کارکرد آنی گیر:

آنی گیر بتن را می شود بر روی سطح های تازه یا کهنه از نظر فرم  بهره برداری کرد و تمام چکیدن آب را می توان زیر فشار هیدرواستاتیک در اسباب موجود زیر نابود می شود. این فرآورده در زمینه دیوارهای مانع و ستون ها در انبارها، استخرهای شنا قبل از کاشی کاری یا نقاشی، انباری آب آشامیدنی بتنی، ساخت تصفیه آب و فاضلاب، انبارهای زیرزمینی، اسلب پایه، گاراژها ،  پارکینگ های زیرزمینی، و غیره. واحدهای بتنی از قبل تشکیل شده یا پیش ساخته،    سیلوها، تونل ها، حمام، کانال های آبیاری،  آشپزخانه و غیره، رندر شن و ماسه سیمان، آسانسور، چاله های نگهداری و تعمیر خودرو کارکرد دارد.

مزیت و خصوصیت آنی گیر بتن:

با تبدیل شدن به قسمت جدا نشدن از ساختاری که روی آن انجام می شود، خاصیت های ضد آب عالی را عرضه میدهد، غیر آلوده کننده و غیر سمی است. انجام کریستالی مهاجرتی در شکا هنگام تماس با آب در آینده، مجدد فعال می شود. این چنین نشتی را در کمتر از 30 ثانیه مسدود می کند، آسان و ایمن برای بهره برداری – بدون احتیاج به درهم آمیخته کردن در خیلی از مورد های، قابل اعمال بر روی سطح های مرطوب و خیس، می توان به جهت فشار آب مثبت یا منفی اجرا کرد، بدون بو و بخار، کارکردهای تجاری و مسکونی دارد. 

وضعیت مکانیزم موثر آنی گیر بتن

این محصول به شکل پودر یک قسمتی می باشد که تشکیل شده از سیمان، افزودنی های گیرش فوری و با شتاب زیاد سفت شوندگی و این چنین ترکیبات ضد آب و عایق کننده است. آنی گیرها شامل ترکیب های شیمیایی سریع کننده هستند که حرکت دهنده برای فرآیند هیدراتاسیون می باشد و باعث می شود سیمان مصرف شده در زمان های اول ترکیب با آب این فرآیند را کامل کند و در آخر ملات با شتاب زیاد و طراحی شده ای به گیرش وسفتی خواهد رسید. 

خرید و قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ شرکت شیمی آبادگران

شرکت شیمی آبادگران پدیده سازان جوان با بیش از دو دهه در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی صنعت ساختمان،این شرکت علاوه بر تولید بیش از صد نوع محصول شیمیایی ساختمان، سابقه همکاری در اجرا و مشاوره در پروژه های بزرگ ملی و شخصی و شرکتی دارد. شرکت شیمی آبادگران سهم بزرگی را در محصولات شیمیایی ساختمان دارا میباشد و داری بیش از پنجاه نیرو تولید و آزمایشگاه فعالیت دارند. اینها تنها بخشی از همکاری های گسترده شیمی آبادگران در طول این سالها می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، چسب کاشت میلگرد ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ملات های پلیمری ، ملات ضد اسید ، فوق روان کننده و ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی ، ملات ضد اسید و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

آدرس دفتر مرکزی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه