• 02165741139
 • Tehran - Shahriar
 • Saturday to Thursday: 9 am - 5 pm

بتونه اپوکسی

بتونه اپوکسی

اصطلاح بتونه اپوکسی به موادی گفته می شود که در دمای اتاق سخت و محکم  می شوند و به عنوان چسب های پرکننده فضا از آن ها استفاده می شوند. اپوکسی یک پلیمر آلی است که از دو بخش رزین و هاردنر تشکیل شده است و مانند دیگر اپوکسی ها، آنها تا زمان استفاده به عنوان دو بخش جداگانه ذخیره می شوند – بتونه اپوکسی دو جزی حتی به سطوح مرطوب نیز می چسبد که این خود یک مزایا است. با ورز دادن اجزا با هم یک واکنش شیمیایی گرمازا ایجاد می کند که سبب سفت شدن بتونه می شود. . در این مقاله به مبحث بتونه اپوکسی میپردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

بتونه اپوکسی

ترکیب کردن اجزا با هم یک واکنش شیمیایی گرمازا ایجاد می کند که سبب می شود مواد برای اهداف بازسازی قابل استفاده باشد. در هر حالت، رویکرد اپوکسی یک مانع ضد آب ایجاد می کند که از فولاد در برابر زوال محافظت می کند. هنگامی که دستورالعمل ها را دنبال کنید و روند تعمیرات صحیح را دنبال کنید، در زمان و هزینه زیادی نیز صرفه جویی خواهید کرد. شما به راحتی می توانید سیمان اپوکسی بسازید که سطحی تمیز و بادوام را ایجاد کند و در عین حال حداقل ضایعات را تولید کند. شما یک نتیجه نهایی خوشایند خواهید داشت و نیازی به انجام کار دیگری نیز  ندارید.

کاربرد بتونه اپوکسی:

بر خلاف بسیاری از مدل های  دیگر چسب، بتونه های اپوکسی شکاف ها را پر می کنند و حتی می توانند در قطعات ساختاری نیز قالب گیری  شوند. این به این معنی است که آنها برای کاربردها وانواع تعمیرات سه بعدی که چسب های دیگر نمی توانند از عهده آن برآیند عالی هستند. برای مثال، می‌توانید بتونه‌های اپوکسی مثل خاک رس مدل‌سازی را برای اصلاح قطعات یا جزئیات از دست رفته مثل گوشه قرنیز یا بخش‌های کوچک کاشی‌های سرامیکی نیز بتراشید. علاوه بر این، از بتونه های اپوکسی برای پروژه هایی که در معرض رطوبت زیاد هستند، مثل نشتی وصله، استفاده کنید، زیرا این چسب ها به سطوح مرطوب نیز می چسبند.

همچنین می توانید از بتونه های اپوکسی برای چسباندن بولت ها در دیوارهای بتنی استفاده کنید. البته نیز توجه داشته باشید که بتونه های اپوکسی برای کاربردهای ساختاری محدودی در نظر گرفته شده اند و بسیاری از آنها برای کاربرد های خاصی طراحی شده اند. هنگام انتخاب بتونه اپوکسی خود، باید کاربرد مورد نظر و بستری که بتونه شما باید به آن بچسبد را کاملا در نظر بگیرید. گزینه های متفاوت حاوی بتونه اپوکسی چوب، بتونه اپوکسی دریایی و بتونه اپوکسی فولادی سریع است. برای مثال، بتونه های اپوکسی فولادی طوری فرموله شده اند که بخوبی با فلز پیوند می خورند و میچسبند…

نحوه مصرف از بتونه اپوکسی:

زمانی که آن را با دست مخلوط کردید، به سادگی آن را روی مواد یا بخشی که نیاز به تعمیر دارد، بمالید.به اندازه‌ای نرم است که بتواند به سوراخ‌ها و شکاف‌ها نفوذ کند و فشار وارد کند، لوله‌های نشتی را ثابت کند و آب‌بندی‌های ضد آب در اطراف شیرها، فاضلاب‌ها ودیگر قسمت‌های لوله‌کشی ایجاد کند. تعمیر سنگ تراشی و بتن ترک خورده و بریده شده به همان اندازه ساده و آسان است. فقط بتونه ورز داده شده را در جای خود نیز قالب بزنید. به عنوان یک چسب، می توان از آن برای چسباندن یک ماده به ماده دیگر نیز استفاده کرد. هنگامی که بتونه ها خشک شد، می توانید عملاً هر کاری برای آن را انجام دهید. رنگش کنید، سوراخ کنید، منقبض و خرد نمی شود و از بین هم نمی رود. پس از اتمام کار تعمیر یا کار در دست، می توانید بتونه های باقی مانده را نگه دارید. تمام بتونه های اپوکسی زمانی که در بسته بندی اولیه خود محکم بسته شده باشند، تازه می مانند و میتوان از آن نیز دوباره استفاده کرد.

خرید و قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ شرکت شیمی آبادگران

شرکت شیمی آبادگران پدیده سازان جوان با بیش از دو دهه در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی صنعت ساختمان،این شرکت علاوه بر تولید بیش از صد نوع محصول شیمیایی ساختمان، سابقه همکاری در اجرا و مشاوره در پروژه های بزرگ ملی و شخصی و شرکتی دارد. شرکت شیمی آبادگران سهم بزرگی را در محصولات شیمیایی ساختمان دارا میباشد و داری بیش از پنجاه نیرو تولید و آزمایشگاه فعالیت دارند. اینها تنها بخشی از همکاری های گسترده شیمی آبادگران در طول این سالها می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، چسب کاشت میلگرد ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ملات های پلیمری ، ملات ضد اسید ، فوق روان کننده و ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

آدرس دفتر مرکزی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه