• 02165741139
 • Tehran - Shahriar
 • Saturday to Thursday: 9 am - 5 pm

سیستم تزریق اپوکسی

سیستم تزریق اپوکسی

در این مقاله به مبحث سیستم تزریق اپوکسی می پردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

سیستم تزریق اپوکسی

دوغاب اپوکسی به دلیل مزایای زیادی که نسبت به سایر گروت ها دارد، به طور گسترده توسط پیمانکاران کاشی کاری به ویژه در دوش و کف کاشی استفاده می شود.

دوغاب های اپوکسی از دو رزین مختلف که با یک پرکننده مخلوط شده اند ساخته می شوند و آن را ضد آب می کنند و برای محصولات تمیزکننده خشن تر مناسب تر می شوند. مجموعه نازک اپوکسی استحکام باند و مقاومت شیمیایی بیشتری نسبت به دوغاب های سیمانی دارد. این دوغاب دقیق است که برای پر کردن فضاهای بین کاشی ها، ترک ها استفاده میشود.

بیشتر بخوانید: پوشش پودری اپوکسی

بررسی گروت اپوکسی

قبلاً در سراسر سیستم انتقال ملی (NTS)، ما از یک دوغاب اپوکسی سه قسمتی برای تعمیرات لوله‌ها مانند آسیب خوردگی، جوش‌های ترک خورده و ورقه‌ها استفاده می‌کردیم.

این دوغاب‌ها که از رزین، پودر پرکننده و سخت‌کننده تشکیل می‌شدند، در حالی که بسیار بادوام بودند، محدودیت‌های خود را داشتند. در ژوئن 2017، ما پروژه بررسی گروت اپوکسی را راه اندازی کردیم تا امکان استفاده از مشخصات بالاتر از گروت اپوکسی را در شبکه خود بررسی کنیم.

آماده سازی دوغاب شامل مخلوط کردن سه جزء مجزا بود، کاری که برای تکنسین های عملیات در شرایط آب و هوایی مرطوب یا باد در محل انجام می شد. ثانیاً، بسته به زمان سال، دوغاب اغلب خیلی سریع یا خیلی آهسته سخت می‌شود، که خطری بالقوه برای تعمیرات در حال انجام است. 

در ژوئن 2017، ما پروژه بررسی گروت اپوکسی را راه اندازی کردیم تا امکان استفاده از مشخصات بالاتر از گروت اپوکسی را در شبکه خود بررسی کنیم.

به عنوان بخشی از این پروژه، خواسته شد تا یک دوغاب اپوکسی دو قسمتی را ایجاد کند که در آن پودر پرکننده و رزین ترکیب می‌شوند تا اختلاط آسان‌تر شود. دو درجه دوغاب برای استفاده در زمان های مختلف سال – زمستان و تابستان – تولید کرد. نمرات جدید رنگ های مختلفی داشتند – آبی برای زمستان و قرمز برای تابستان – به طوری که فرآیند پخت در زمان سال قابل اجرا بود.

ویژگی های کلیدی دوغاب های دقیق

 • تنظیم استاندارد یا سریع 
 • انقباض ناچیزی دارند یا انقباض جبران می شود 
 • نیمه انعطاف پذیر 
 • توانایی تحمل بارهای دینامیکی بالا 
 • مناسب برای استفاده در طیف وسیعی از دماها و شرایط – از جمله در برخی موارد، در دمای کمتر از 0 درجه سانتیگراد

انتخاب مواد تزریق

مواد گروتینگ بر اساس نوع بار، کاربرد مورد نظر، دسترسی، ضخامت و مساحت گروت انتخاب می شوند.

مزایای اپوکسی

در بسیاری از کاربردها، دوغاب های اپوکسی مزایای عملکرد منحصر به فردی را ارائه می دهند. آنها به سرعت به قدرت می رسند و امکان بازگشت سریع به خدمات را فراهم می کنند. اتصال بیشتر به صفحه پایه، چگالی کمتر و مدول الاستیسیته برای جذب ضربه و لرزش. انقباض کم و استحکام کششی و خمشی بالا انتقال بار را بهینه می کند تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات پایدار، ایمن و در برابر سایش بیش از حد محافظت می شوند. حتی در محیط های صنعتی سخت، خواص مقاومت شیمیایی دوام آنها را تضمین می کند.

روش

مرحله 1 آماده سازی منطقه

قبل از شروع دوغاب، زباله های موجود در اتصالات دوغاب را حذف کنید و گرد و غبار را می توان با جت های هوای فشرده حذف کرد. خاک و گرد و غبار را با تمیز کردن با اسفنج از سطح کاشی پاک کنید. کاشی ها را با اسید تمیز نکنید. لازمه چسبندگی خوب دوغاب ها تمیزی و زبری سطح است. تا زمانی که این موارد با آماده سازی سطح مناسب تضمین نشود، نمی توان عملکرد موفقیت آمیزی را تضمین کرد.

مرحله 2 مخلوط کردن گروت

گروت با مخلوط کردن رزین اپوکسی، هاردنر و پودر پرکننده تهیه می شود، بچینگ بین برندها متفاوت است.

تمام محتویات پایه و هاردنر را در ظرف تمیزی خالی کنید و کاملاً مخلوط کنید تا هر دو مایع کاملاً مخلوط شوند. مواد پرکننده رنگی را به آن اضافه کرده و مخلوط کنید تا یک خمیر یکنواخت بدون گلوله به دست آید. فیلر را تا حدی مخلوط کنید که خمیر سفتی به دست آید تا روی مفاصل کار کند.

مرحله 3 نصب گروت

بلافاصله کل محتویات را روی محل کار بریزید. از یک ورق پلاستیکی به عنوان پارچه قطره ای استفاده کنید. از تکنیک های استاندارد تزریق اپوکسی برای کار کردن دوغاب کاشی در اتصالات کاشی استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که کل مفصل پر از مواد است. قبل از اینکه مواد شروع به سفت شدن کند، مواد اضافی را از محل اتصال جدا کنید.

مرحله 4 تمام کردن

لکه های کاشی را با تینر اپوکسی مناسب زمانی که دوغاب تا حدی سفت شد پاک کنید.

نگهداری

دوغاب کاشی اپوکسی نیاز به تمیز کردن معمولی با آب و صابون با pH خنثی دارد، نگهداری از آن آسان است.

پوشش

این بستگی به اندازه کاشی و عرض درز بین کاشی ها دارد. محاسبه نیاز مواد: بر حسب کیلوگرم بر متر مربع 

بسته بندی

گروت کاشی اپوکسی 1، 5 کیلوگرم.

ذخیره سازی و ماندگاری

پایه، سفت کننده و پرکننده کاشی اپوکسی همانطور که عرضه می شود باید در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید، رطوبت و رطوبت بالا نگهداری شود و در بسته بندی اصلی 12 ماه ماندگاری داشته باشد.

اطلاعات تکمیلی

شرکت شیمی آبادگران همچنین سایر مواد شیمیایی ساختمانی، محصولات تعمیر و بازسازی بتن از جمله پوشش های محافظ، اپوکسی، مواد ضد آب، افزودنی های بتن، و چسب ها را نیز عرضه می کند.​

بیشتر بخوانید: چسب کاشت میلگرد اپوکسی

خرید و قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ شرکت شیمی آبادگران

شرکت شیمی آبادگران پدیده سازان جوان با بیش از دو دهه در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی صنعت ساختمان،این شرکت علاوه بر تولید بیش از صد نوع محصول شیمیایی ساختمان، سابقه همکاری در اجرا و مشاوره در پروژه های بزرگ ملی و شخصی و شرکتی دارد. شرکت شیمی آبادگران سهم بزرگی را در محصولات شیمیایی ساختمان دارا میباشد و داری بیش از پنجاه نیرو تولید و آزمایشگاه فعالیت دارند. اینها تنها بخشی از همکاری های گسترده شیمی آبادگران در طول این سالها می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، چسب کاشت میلگرد ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ملات های پلیمری ، ملات ضد اسید ، فوق روان کننده و ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی ، ملات ضد اسید و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

آدرس دفتر مرکزی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه