• 02165741139
 • Tehran - Shahriar
 • Saturday to Thursday: 9 am - 5 pm

پوشش های کف بتنی

پوشش های کف بتنی

در این مقاله به مبحث پوشش های کف بتنی می پردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

پوشش های کف بتنی

 • انواع مختلفی از پوشش های کف بتنی وجود دارد. انتخاب پوشش مناسب کف بتنی تجاری یا پوشش مناسب کف بتنی مسکونی برای پروژه شما بسیار مهم است.
 • پوشش های کف بتنی در اشکال مختلفی از جمله پوشش های اپوکسی، اکریلیک و پوشش های پلی اسپارتیک وجود دارند.
 • پوشش‌ها به محافظت از کف‌های بتنی برای سال‌های آینده کمک می‌کنند و از آسیب، از بین رفتن درخشش و حتی حوادث جلوگیری می‌کنند.

چه در حال به روز رسانی گاراژ خود باشید و چه در حال طراحی یک فضای تجاری، بتن یک انتخاب محکم است. اما بتن تصفیه نشده می تواند لغزنده باشد، تمیز کردن آن سخت باشد و به راحتی آسیب ببیند. افزودن یک پوشش بتنی این مسائل را از بین می برد و در عین حال ایمنی و ظاهر کف شما را برای سال های آینده افزایش می دهد.

اما پوشش های کف بتنی در کجا قرار می گیرند؟

پوشش های کف بتنی چیست؟

پس از نصب کف بتنی شما، باید یک پوشش محافظ روی کف ریخته شود تا مواد را آب بندی کرده و از آسیب محافظت کند.

این پوشش‌ها معمولاً اپوکسی، پلی‌اورتان، پلی اسپارتیک یا اکریلیک در نظر گرفته می‌شوند و می‌توانند برای سفارشی کردن کف شما برای رفع نیازهای خاص شما استفاده شوند.

از آنجایی که پوشش‌های کف بتن شما را برای سال‌ها محافظت می‌کنند، نیازی به آب بندی مجدد آن نیست، که آن را به سرمایه‌گذاری پایدار تبدیل می‌کند یا به شما کمک می‌کند که مجبور نباشید یک کف را پاره کنید و دوباره شروع کنید.

مزایای کف بتنی

پوشش های بتنی برای فضاهای مسکونی و تجاری توصیه می شود زیرا ظاهر کف را بهبود می بخشد و عمر سرمایه گذاری را افزایش می دهد.

پوشش های بتنی کف نیز می توانند ایمنی را بهبود بخشند و تمیز کردن کف را آسان تر کنند.

در حالی که افزودن پوشش کف بتنی مزایای زیادی دارد، اینها پنج دلیل بزرگ برای مهر و موم کردن این معامله هستند.

ماندگاری

در فضاهای پر تردد، کف شما باید در برابر سایش و پارگی مداوم مقاومت کند. کفپوش های بتنی می توانند به دوام کف شما برای سال ها در یک فضای مسکونی یا تجاری کمک کنند. تصور کنید که به طور تصادفی چیزی سنگین را روی کف بتنی جدید خود رها کرده اید، فقط برای دیدن ترک خوردن دال. پوشش های کف مانعی برای جذب ضربه و محافظت از بتن زیر آن ایجاد می کنند.

ظاهر بهبود یافته

افزودن یک پوشش به بتن، یک ماده کسل کننده را به یک کف زیبا و منحصر به فرد تبدیل می کند. گزینه های بی پایانی برای تغییر رنگ، درخشش یا ظاهر بتن با پوشش مناسب وجود دارد. پوشش‌های کف سفارشی می‌توانند ظاهری از سنگ مرمر درجه یک را تقلید کنند یا به فضایی که در غیر این صورت کم‌نور است، روشنایی بیافزایند.

آسان تمیز میشود

شاید هیچ چیز بدتر از رنگ آمیزی کفپوش جدید نباشد. از آنجایی که بتن تصفیه نشده بسیار متخلخل است، مایعات را جذب می کند و ذرات کوچک کثیفی را که تمیز کردن آنها تقریبا غیرممکن است، به دام می اندازد. پوشش های بتنی کف از نشت زباله و نشت به داخل بتن جلوگیری می کند. به وسایل تمیز کننده خاصی نیاز نیست. با روکش مناسب کف شما فقط باید به شستشوی سریع نیاز داشته باشد تا تمیز و درخشان به نظر برسد.

ایمنی پیشرفته

هر دو پروژه مسکونی و تجاری می توانند ایمنی بهبود یافته را با پوشش کف تجربه کنند. هنگامی که بتن خیس می شود، بسیار لغزنده است. پوشش های بتنی کف باعث افزایش کشش و جلوگیری از سقوط می شود. برای کسانی که ایمنی فضاهای تجاری را مدیریت می کنند، پوشش های کف بتنی راحت تر تمیز می شوند و بنابراین نسبت به بتن تصفیه نشده باکتری کمتری را در خود جای می دهند.

حفاظت

پوشش های کف مانعی در برابر خراش ها و فرورفتگی ها می کنند و در عین حال از بتن زیرین در برابر آسیب محافظت می کنند. بسته به انتخاب شما، پوشش های کف می توانند از خراب شدن بتن در اثر آب، مواد شیمیایی یا روغن جلوگیری کنند. از آنجایی که کفپوش ها نیازی به آب بندی مجدد ندارند، سرمایه گذاری عالی است که می تواند از کف شما محافظت کند و در هزینه شما صرفه جویی کند.

مناطق مشترک برای پوشش کف بتنی

پوشش‌های کف بتنی به راحتی می‌توانند مناطق مشترکی را که ممکن است در آن‌ها ترافیک زیادی با پای پیاده یا وسایل نقلیه تجربه کنید – مانند فضای خرده فروشی، انبار یا حتی پارکینگ، بهبود بخشد.

پروژه‌های هوشمند اغلب از پوشش‌هایی برای نگهداری و محافظت از سازه‌ها و سطوح مدت‌ها پس از تکمیل استفاده می‌کنند. برخی از پوشش ها باعث عایق رطوبتی و همچنین محافظت از سطح بتن می شوند.

اپوکسی

سیستم‌های پخش اپوکسی برای دهه‌ها به‌عنوان یک گزینه مقرون‌به‌صرفه و آسان برای اعمال با محافظت از سطح بتن و دوام بیشتر برای رمپ‌ها، عرشه‌های پل و گاراژهای پارکینگ مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

لارنس می گوید که سیستم های هیبریدی، به ویژه پلی اورتان/اپوکسی، به عنوان یکی دیگر از بهترین انواع پوشش ها محبوب تر می شوند. دوام آنها آنها را به گزینه ای عالی برای پارکینگ های با حجم بالا و ترافیک سنگین تبدیل می کند.

اگر نمی‌خواهید از هیبرید در کل گاراژ استفاده کنید، می‌توانید از آن در مناطقی مانند رمپ، خروجی‌ها، ورودی‌ها و مناطق چرخشی استفاده کنید .

پلی اورتان

 پوشش‌های کف بتنی مبتنی بر پلی‌اورتان با VOC کم و کارایی بالا امروزه به‌طور گسترده در بازار موجود هستند و ظاهر و عملکرد آن‌ها به خوبی سیستم‌های پوشش سنتی است .

این پوشش‌ها عملکرد ثابتی دارند و به طور گسترده در فضاهای تجاری و صنعتی توسط برخی از آینده‌نگرترین رهبران جنبش ساختمان‌های محیطی استفاده می‌شوند.

او می‌گوید اگرچه ممکن است هزینه‌ها در سال‌های گذشته یک عامل بازدارنده از استفاده از آن‌ها بوده باشد، اما در درازمدت در هزینه صرفه‌جویی می‌کنید.

بیشتر بخوانید: چسب کاشت میلگرد اپوکسی

خرید و قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ شرکت شیمی آبادگران

شرکت شیمی آبادگران پدیده سازان جوان با بیش از دو دهه در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی صنعت ساختمان،این شرکت علاوه بر تولید بیش از صد نوع محصول شیمیایی ساختمان، سابقه همکاری در اجرا و مشاوره در پروژه های بزرگ ملی و شخصی و شرکتی دارد. شرکت شیمی آبادگران سهم بزرگی را در محصولات شیمیایی ساختمان دارا میباشد و داری بیش از پنجاه نیرو تولید و آزمایشگاه فعالیت دارند. اینها تنها بخشی از همکاری های گسترده شیمی آبادگران در طول این سالها می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، چسب کاشت میلگرد ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ملات های پلیمری ، ملات ضد اسید ، فوق روان کننده و ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی ، ملات ضد اسید و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

آدرس دفتر مرکزی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه