• 02165741139
 • Tehran - Shahriar
 • Saturday to Thursday: 9 am - 5 pm

ماستیک قیر برای ضد آب کردن انواع، محاسبه و کاربرد

ماستیک قیر برای ضد آب کردن انواع، محاسبه و کاربرد

ما در این مقاله به مبحث ماستیک قیر برای ضد آب کردن انواع، محاسبه و کاربرد می پردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده، چسب کاشی، ملات ضد اسید، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی و ضد یخ و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.  

ماستیک قیر برای ضد آب کردن انواع، محاسبه و کاربرد

این خانه که با عشق ساخته شده است، نیاز به محافظت دارد، و مهمتر از همه، به رطوبت. از کیفیت ضد آب بودن این بستگی دارد که فونداسیون و سقف چقدر طول می کشد. در میان انواع مواد مدرن، ماده ای وجود دارد که محافظت بدون درز در برابر آب را فراهم می کند. در مناطق صعب العبور و روی سطوح صعب العبور با قیمتی مقرون به صرفه  آسفالت ماستیک است.

امروزه ماستیک آسفالت یک “کوکتل”; از قیر طبیعی (یکی از محصولات پالایش نفت) و اجزای مصنوعی اصلاح کننده برای افزایش طول عمر روکش، چسبندگی و سهولت اجرا می باشد. بتونه، پر کردن ترک ها، چسباندن غشا های سقف. ماستیک دارای مزایای بارز از جمله انعطاف پذیری بالا، قابلیت نگه داشتن تقریباً روی تمام سطوح، ترک ها و شکستگی ها برای مدت طولانی، مقاومت در برابر محیط های تهاجمی است.

بیشتر بخوانید: چسب کاشت میلگرد

 • موقعیت مواد افزودنی گروه های اصلی: آسفالت ماستیک مواد سنتی ارزان قیمت،
 • ماستیک قیری:  پوشش با خاصیت ارتجاعی بالا و مقاومت در برابر تأثیرات خارجی،
 • امولسیون قیر ماستیک: در نظر گرفته شده برای پیش تصفیه سطوح قبل از ضد آب شدن، همچنین به نام “پرایمر” نامیده می شود. (در مورد آنها می توانید اینجا بخوانید) قوام مایع بیشتری دارند،
 • قیر-پلیمر ماستیک: ترکیباتی با افزودن لاستیک مصنوعی، نرم کننده، حلال که طول عمر و کیفیت پوشش را افزایش می دهد.

با استفاده از ماستیک ها به دو دسته سرد و گرم تقسیم می شوند. برای پوشاندن ماستیک داغ نیاز به پیش گرم کردن یک مشعل گازی یا در یک مخزن مخصوص، مزیت ماستیک های سرد این است که به این عملیات وقت گیر و خطرناک نیاز ندارند. ماستیک سریع‌ تر گرم شده و عمیق‌ تر به منافذ مواد در حال پردازش نفوذ می‌ کند، در مواردی که نیاز به حفاظت اضافی و تجهیزات موجود برای گرم کردن دارید، می‌توان آنها را توصیه کرد.

بیشتر بخوانید: گروت اپوکسی

ماستیک قیر برای ضد آب کردن - فوق روان کننده - چسب کاشی - ترمیم کننده بتن - گروت اپوکسی - شماره تماس: ۰۲۱۶۵۷۴۱۱۳۹ - ۰۹۱۲۹۳۸۳۵۵۴

ماستیک یک و دو جزئی وجود دارد

ماستیک یک و دو جزئی وجود دارد. اولی در حال حاضر کاملاً آماده اسپری است، فقط باید قبل از استفاده کاملاً مخلوط شوند. دومی نیاز به افزودن ترکیب فعال دارد و سپس به سرعت شروع به سفت شدن می کند. مزیت دو- خمیر جزء در یک ذخیره سازی طولانی مدت بیش از یک سال، در حالی که برای یک جزء بسیار کوچکتر است.

درزگیر قیری که به طور خاص برای آب بندی طراحی شده است، در ترکیب خود دارای یک درزگیر است که پس از انجماد یک لایه محافظ ضخیم را تشکیل می دهد. همچنین ممکن است حاوی مواد نگهدارنده و علف کش برای محافظت بیشتر از ساختمان در برابر کپک باشد.

بیشتر بخوانید: انواع چسب کاشت میلگرد

محاسبه مقدار

در خرید ماستیک قیر باید در نظر گرفت که مصرف آن بسته به برند، سازنده و مهمتر از همه جنس و تخلخل سطح بسیار متفاوت است. به طور متوسط ​​250 گرم در متر مربع است. برای بهبود از درزگیر استفاده کنید. عایق رطوبتی در دو لایه.قبل از خرید باید مشخص شود که آیا کاربرد اولیه زیر پرایمر ماستیک و همچنین حلال های رقیق اضافی لازم است یا خیر.

عایق رطوبتی با استفاده از ماستیک

آسفالت ماستیک اعمال شده کاملاً ساده و بدون استفاده از تجهیزات خاص است. سطح از قبل کاملاً از آوار و گرد و غبار تمیز شده، کاملاً خشک شده است، اگرچه اکنون ماستیک وجود دارد که اجازه می دهد سطح مرطوب را بپوشاند. ماستیک را می توان بر روی روکش آسفالت قدیمی نصب کرد، در صورت وجود آن برای حفظ یکپارچگی، ساخت و ساز فلزی با آثار زنگ زدگی است. تهدید کننده یکپارچگی ماستیک ضد آب لبه های برآمده تیز و صورت است، بنابراین مطمئن شوید که در غیاب آنها کار کنید و تمام برجستگی های گزنده را حذف کنید. در صورت لزوم.

ابتدا 1-2 لایه پرایمر یا پرایمر را با استفاده از غلتک، برس یا اسپری اعمال کنید.

برای ماستیک سرد، برس مسطح به اندازه کافی پهن یا غلتکی، یا یک کاردک پهن برای ترکیبات ضخیم تر. می توانید ماستیک را به صورت فله ای اعمال کنید و سپس تراز کنید، مهمتر از همه، ضخامت پوشش یکنواخت را دنبال کنید. لایه ها باید جامد باشند، نوار باید موازی هر کدام باشد. دیگر.اگر درزگیر روی سطح عمودی اعمال شود، از پایین به بالا ساخته می شود.

بیشتر بخوانید: ملات های رزینی یا پلیمری

عایق رطوبتی بیرونی زیرزمین و زیرزمین با اجرای 2-4 لایه آسفالت ماستیک به ضخامت کلی 2 تا 6 سانتی متر با تقویت مش تقویتی انجام می شود. ضخامت پوشش بستگی به عمق زیرزمین و سطح آب زیرزمینی دارد. برای دیوارها به جای 2 لایه.لایه جدیدی از ماستیک فقط پس از خشک شدن کامل لایه قبلی اعمال می شود.زمان خشک شدن بستگی به ترکیب وجوه، دما و رطوبت محیط دارد.لایه خشک دیگر به دست نمی چسبد. نقض این قانون می تواند منجر به لایه برداری یا بدتر شدن کشش ماستیک شود. درزگیر استفاده شده به درستی از پایه، زیرزمین، دیوارها و سقف 20-50 سال محافظت می کند.

بیشتر بخوانید: چسب کاشت میلگرد اپوکسی

خرید و قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ شرکت شیمی آبادگران

شرکت شیمی آبادگران پدیده سازان جوان با بیش از دو دهه در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی صنعت ساختمان،این شرکت علاوه بر تولید بیش از صد نوع محصول شیمیایی ساختمان، سابقه همکاری در اجرا و مشاوره در پروژه های بزرگ ملی و شخصی و شرکتی دارد. شرکت شیمی آبادگران سهم بزرگی را در محصولات شیمیایی ساختمان دارا میباشد و داری بیش از پنجاه نیرو تولید و آزمایشگاه فعالیت دارند. اینها تنها بخشی از همکاری های گسترده شیمی آبادگران در طول این سالها می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، چسب کاشت میلگرد ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ملات های پلیمری ، ملات ضد اسید ، فوق روان کننده و ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی ، ملات ضد اسید و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

آدرس دفتر مرکزی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه