• 02165741139
 • Tehran - Shahriar
 • Saturday to Thursday: 9 am - 5 pm

کفپوش ملات اپوکسی

کفپوش ملات اپوکسی

اگر به دنبال راه حلی برای کفپوشی هستید که در برابر نشت و لکه های شیمیایی مقاوم باشد، سیستم  کفپوش ملات اپوکسی  در بالای لیست گزینه ها قرار می گیرد. این راه حل برتر کفپوش برای محیط های تجاری، صنعتی، سازمانی و مسکونی است. کفپوش ملات اپوکسی نیازهای مختلفی را برای کفپوش های صنعتی و تجاری پوشش می دهد در حالی که معایب بسیار کمی دارد. در این وبلاگ به این می پردازیم که کفپوش ملات اپوکسی چیست و چه مزایایی برای کف بتنی دارد. ما در این مقاله به مبحث کفپوش ملات اپوکسی می پردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

کفپوش ملات اپوکسی چیست؟

کفپوش ملات اپوکسی ، یک خمیر باندینگ مبتنی بر پلیمر، شامل رزین های اپوکسی ، یک چسب، یک حلال، محتویات معدنی و سایر تقویت کننده ها است. قسمت اپوکسی کفپوش ملات اپوکسی از یک پلیمر دو قسمتی ترکیب شده با ماسه یا سنگدانه تشکیل شده است . اندازه گیری هر قسمت بسته به ویژگی های مورد نظر پروژه تمام شده متفاوت است. این ترکیب 100 درصد جامد اپوکسی و سنگدانه با  ماله اعمال می شود . این یک سیستم ساخت بالا ایجاد می کند که برای بازسازی با ضربه زیاد استفاده می شود.

ملات اپوکسی یک چسب قوی است که برای رفع آسیب های ساختاری یا پر کردن دریچه ها، ترک ها یا شکاف ها در راهروها یا پاسیوها استفاده می شود. حتی بدون مزایای افزوده سنگدانه، کفپوش ملات اپوکسی یک مانع ضد هوا و ضد آب ایجاد می کند که از فولاد تقویت کننده در بتن در برابر خوردگی محافظت می کند.

کفپوش ملات اپوکسی - فوق روان کننده - ملات ضد اسید - ترمیم کننده بتن - گروت اپوکسی - شماره تماس: ۰۲۱۶۵۷۴۱۱۳۹ - ۰۹۱۲۹۳۸۳۵۵۴

ملات اپوکسی یک سیستم کفپوش بادوام و بدون درز ایجاد می کند که برای ایستادن در برابر لیفتراک های سنگین و استفاده از ماشین آلات مناسب است. علاوه بر این، دال‌های سطح کف ملات اپوکسی از سطوح بتنی آسیب‌دیده یا ناهموار، شیب ملایمی ایجاد می‌کنند و پایه‌های ضروری اپوکسی را از کف به دیوار می‌سازند. در نظر گرفته شده است که به عنوان یک پوشش بتنی سنگین استفاده شود و ضخامت آن از 3/16 اینچ تا ¼ اینچ است.

محل استفاده از کفپوش ملات اپوکسی

کفپوش ملات اپوکسی - فوق روان کننده - ملات ضد اسید - ترمیم کننده بتن - گروت اپوکسی - شماره تماس: ۰۲۱۶۵۷۴۱۱۳۹ - ۰۹۱۲۹۳۸۳۵۵۴

کفپوش ملات اپوکسی به خوبی کار می کند اما به امکانات تجاری و محیط های صنعتی محدود نمی شود . امکانات تجاری شامل نمایندگی‌های خودرو، فروشگاه‌های خرده‌فروشی، آشپزخانه، آبجوسازی، استادیوم‌های ورزشی، کارخانه‌های فرآوری مواد غذایی و رستوران‌ها است. محیط‌های صنعتی با تولیدات سنگین، ماشین‌کاری، کف‌های تولید، کارخانه‌های خودروسازی، انبارها و شرکت‌های ابزار و قالب سروکار دارند. مناطق بیرونی مانند راهروها، راهروها و میدان ها نیز از کفپوش ملات اپوکسی بهره می برند.

مزایای کفپوش ملات اپوکسی

مقرون به صرفه

قیمت هر فوت مربع سیستم های کفپوش ملات اپوکسی در مقایسه با سایر سیستم های کفپوش سخت است. از آنجایی که می توان آن را مستقیماً روی بتن موجود اعمال کرد، هزینه های نصب بسیار کمتر از سایر گزینه ها است. مقرون به صرفه بودن کفپوش ملات اپوکسی یکی از مهمترین مزایای آن است. با توجه به اندازه گسترده و سطح گسترده اکثر ساختمان های تجاری، این امر آشکارتر می شود.

کفپوش ملات اپوکسی - فوق روان کننده - ملات ضد اسید - ترمیم کننده بتن - گروت اپوکسی - شماره تماس: ۰۲۱۶۵۷۴۱۱۳۹ - ۰۹۱۲۹۳۸۳۵۵۴

بیشتر اوقات، هنگام اعمال سیستم کفپوش ملات اپوکسی، می توان آن را مستقیماً روی بتن موجود و حتی آسیب دیده انجام داد. این گزینه مقرون به صرفه شما را از زمان و زحمت نصب کل طبقات جدید صرفه جویی می کند. اپوکسی به شما این امکان را می دهد که کفپوش قدیمی خود را بازسازی کنید و در عین حال در هزینه خود صرفه جویی کنید و ظاهری کاملاً جدید به دست آورید. با این حال، یک کلید برای اطمینان از دریافت بهترین ROI (بازگشت سرمایه) این است که همیشه یک متخصص را حتی برای جزئی ترین پروژه کفپوش ملات اپوکسی استخدام کنید. این تضمین می کند که در صورت بروز مشکلات، به سرعت درمان می شوند و یکپارچگی کفپوش شما حفظ می شود. نصب حرفه ای همچنین به این معنی است که اقدامات ایمنی و حفاظتی بیشتری در طول فرآیند نصب دنبال می شود.

دوام

کفپوش اپوکسی به دلیل دوام بسیار زیاد، طول عمر بیشتری نسبت به بسیاری از انواع کفپوش های دیگر دارد. بتن به دلیل دوام آن مورد علاقه است، اما نیاز به آب بندی و نگهداری مناسب دارد، در غیر این صورت خراب می شود. ملات اپوکسی که بر روی بتن اعمال می شود استحکام و قدرت ماندگاری بالاتری دارد. انبارها، تاسیسات تولیدی و سایر محیط های صنعتی که حجم قابل توجهی از ترافیک را تحمل می کنند از سیستم کفپوش ملات اپوکسی بهره می برند. پوشش‌های کف اپوکسی همچنین سایش و پارگی را به حداقل می‌رسانند و کفپوش‌هایی که مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند بی‌نقص به نظر می‌رسند.

کفپوش ملات اپوکسی - فوق روان کننده - ملات ضد اسید - ترمیم کننده بتن - گروت اپوکسی - شماره تماس: ۰۲۱۶۵۷۴۱۱۳۹ - ۰۹۱۲۹۳۸۳۵۵۴

ما می دانیم که یافتن بادوام ترین کفپوش برای صنعت شما چقدر مهم است. کفپوش ملات اپوکسی یک رزین و یک سخت کننده را در چندین لایه ترکیب می کند و پوشش ضخیم را غیر قابل نفوذ می کند. پیوند محکم با بتن زیرین، پیوندی محکم و بدون درز ایجاد می کند که در برابر ترافیک سنگین پاها و وسایل نقلیه، بارهای بزرگ و استفاده با حجم بالا مقاومت می کند. کفپوش اپوکسی متوسط ​​دارای مقاومت خمشی 10000 psi است که آن را در برابر سایش حتی در برابر ضربه های سنگین مقاوم می کند.

حفاظت

سیستم‌های کف‌پوش ملات اپوکسی تقریباً در برابر هر نوع مایعی از جمله محلول‌های تمیزکننده خشن، ماشین‌ها، روغن خودرو، بنزین، سفید کننده، مایع انتقال و بسیاری موارد دیگر بسیار مقاوم هستند. آنها تقریباً در برابر بیشتر نشت‌های شیمیایی غیرقابل نفوذ هستند بدون اینکه هیچ گونه تأثیر نامطلوبی بر روی پوشش داشته باشند. این توضیح می دهد که چرا آنها به طور مکرر در صنعت خودرو و آزمایشگاه هایی که در آن مواد شیمیایی به طور گسترده استفاده می شود استفاده می شود. یکی دیگر از مزایای این سیستم های کفپوش این است که در برابر باکتری ها و میکروب ها مقاوم هستند. مکان هایی که نیاز به یک محیط کار بهداشتی دارند، مانند بیمارستان ها، کلینیک ها و سایر مراکز مراقبت های بهداشتی، از سیستم های کفپوش ملات اپوکسی بهره می برند.

کفپوش ملات اپوکسی همچنین در برابر آب و حرارت مقاوم است و آن را برای محیط های مختلف همه کاره می کند. پس از پخت یا خشک شدن، اپوکسی در برابر حرارت بالا مقاومت می کند تا 150 درجه فارنهایت یا بالاتر در برخی موارد. اپوکسی همچنین در برابر ضربه مقاوم است که تأیید دیگری بر استحکام آن است. آب می تواند به شدت به طبقات آسیب برساند. خواه آب ایستاده، آب ناشی از نشت، قرار گرفتن در معرض تمیز کردن، یا فقط ماهیت کسب و کار شما، آب مشکلات فراوانی را برای اکثر کفپوش ها ایجاد می کند. این منجر به آسیب فیزیکی به خود کف و اغلب به مسائل کپک و کپک می شود. اگر کف ملات اپوکسی داشته باشید، ضربه هایی که معمولاً به یک طبقه آسیب می رسانند، شما را نگران نمی کند.​

بیشتر بخوانید: چسب کاشت میلگرد اپوکسی

خرید و قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ شرکت شیمی آبادگران

شرکت شیمی آبادگران پدیده سازان جوان با بیش از دو دهه در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی صنعت ساختمان،این شرکت علاوه بر تولید بیش از صد نوع محصول شیمیایی ساختمان، سابقه همکاری در اجرا و مشاوره در پروژه های بزرگ ملی و شخصی و شرکتی دارد. شرکت شیمی آبادگران سهم بزرگی را در محصولات شیمیایی ساختمان دارا میباشد و داری بیش از پنجاه نیرو تولید و آزمایشگاه فعالیت دارند. اینها تنها بخشی از همکاری های گسترده شیمی آبادگران در طول این سالها می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، چسب کاشت میلگرد ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ملات های پلیمری ، ملات ضد اسید ، فوق روان کننده و ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی ، ملات ضد اسید و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

آدرس دفتر مرکزی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه