• 02165741139
 • Tehran - Shahriar
 • Saturday to Thursday: 9 am - 5 pm

نحوه انتخاب بهترین کفپوش اپوکسی

نحوه انتخاب بهترین کفپوش اپوکسی

 ما در این مقاله به مبحث نحوه انتخاب بهترین کفپوش اپوکسی می پردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید. 

نحوه انتخاب بهترین کفپوش اپوکسی

بهترین پوشش کف اپوکسی چیست؟

کفپوش های اپوکسی دو قسمتی به عنوان  “100 درصد جامد ” نامیده  می شوند زیرا بر خلاف پوشش های کف اپوکسی یک بخشی، هیچ حلال معمولی ندارند. 

پوشش های اپوکسی دو قسمتی سطح بتنی ایده آل، ضخیم، بادوام و ظاهری جذاب را ارائه می دهند. این کیت های اپوکسی اغلب همراه با تراشه های تزئینی پراکنده روی سطح اپوکسی استفاده می شوند.

بهترین کفپوش اپوکسی - ترمیم کننده بتن - گروت اپوکسی - فوق روان کننده - چسب کاشی - شماره تماس: ۰۲۱۶۵۷۴۱۱۳۹ - ۰۹۱۲۹۳۸۳۵۵۴

بهترین پوشش کف اپوکسی سطحی را با بافت و ظاهری جذاب ایجاد می کند. با فرض اینکه در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد، پس از 24 ساعت استفاده، سطح کاملا سفت می شود.

اپوکسی 100% جامد پرهزینه ترین انتخاب موجود است و همچنین سخت ترین انتخاب است. با این حال، آنها بوی کمی دارند، زیرا حاوی هیچ حلال اضافی نیستند.

ویژگی های کفپوش اپوکسی واقعی به شرح زیر است:

● این محصول دو قسمتی است که در آن رزین با هاردنر و فعال کننده مخلوط می شود

● مارک “100 درصد جامد” محصول خواهد بود.

● این محصول در کمتر از 24 ساعت کاملاً سخت خشک می شود

● سطح بسیار سخت و بادوام است

اپوکسی پایه آب

کار با اپوکسی مبتنی بر آب راحت تر از اپوکسی مبتنی بر حلال است. این به خاطر موقع خشک شدن کند تر و زیاد شدن چکش خواری در آخر ویسکوزیته پایین آن است. افزون بر این، صاحبان خانه ها تمایل بیشتری به انتخاب اپوکسی مبتنی بر آب نسبت به سایر گزینه ها دارند.

این به دلیل سادگی استفاده و هزینه های ارزان تر مربوط به اپوکسی مبتنی بر آب است. اگر برای یافتن راه‌حل‌های پوشش کف به یک خرده‌فروش بزرگ بروید، ممکن است انتظار داشته باشید که جایگزین‌های اپوکسی مبتنی بر آب فراوانی را کشف کنید، که جای تعجب نیست.

در مقابل، اگر به دنبال نتایج حرفه ای هستید، ما اکیداً توصیه می کنیم از کفپوش اپوکسی خانگی مبتنی بر آب استفاده نکنید. به سراغ پوشش حرفه ای و بهترین کفپوش اپوکسی بروید .

در حالی که استفاده از اپوکسی مبتنی بر آب راحت است، اغلب برای ایجاد مقاومت در برابر سایش و حرارت بالا تقویت نمی شود. به خصوص برای کاربردهای کف گاراژ ضروری است  . چند محصول خاص اپوکسی صنعتی مبتنی بر آب وجود دارد که برای استفاده طولانی مدت داخلی عالی هستند.

اپوکسی بر پایه حلال

ما به جزئیات فنی هر حلال غیر مبتنی بر آب نخواهیم پرداخت تا همه چیز ساده باشد. با این حال، زایلن به عنوان حلال اصلی در اکثر اپوکسی های غیر پایه آب استفاده می شود.

در نتیجه، ممکن است لازم باشد ابزارها و غلتک ها رها شوند. این به این دلیل است که آنها را نمی توان تمیز کرد یا در اکثر مواقع استفاده کرد.

زمانی که اپوکسی‌ های مبتنی بر حلال با کیفیت بالا را در نظر می‌ گیرید، امکان دارد در جستجوی شما مسئله ی سخت و ناسازگار شود. 

بهترین کفپوش اپوکسی - ترمیم کننده بتن - گروت اپوکسی - فوق روان کننده - چسب کاشی - شماره تماس: ۰۲۱۶۵۷۴۱۱۳۹ - ۰۹۱۲۹۳۸۳۵۵۴

پوشش کف دو قسمتی اپوکسی مبتنی بر آب

این ها فرمولاسیون های ترکیبی با اجزای اپوکسی واقعی ( رزین علاوه بر سخت کننده و فعال کننده) هستند، اما آن ها حتی شامل آب به عنوان یک حلال هستند. آنها را به جایگزینی خوب برای اپوکسی سنتی تبدیل می کند.

این کالاها ممکن است متمایز شوند زیرا از دو عنصر تشکیل شده اند که با هم ترکیب شده اند. باز هم، آن ها را با آب و صابون تمیز می کنند (وقتی که خیس هستند).

این نوع از بهترین پوشش کف اپوکسی ممکن است به عنوان ” VOC کم ” یا “بوی کم” نیز به بازار عرضه شود. با این حال، اپوکسی‌هایی که حاوی حلال‌های اضافه شده هستند، برای مؤثر بودن، نیاز به تهویه وسیع دارند.

از آنجایی که حلال باید کاملاً تبخیر شود، این مواد اغلب به زمان خشک شدن و پخت طولانی تری (2 تا 3 روز) نیاز دارند. از آنجایی که آنها بر پایه آب هستند، شبیه به رنگ لاتکس، مقابله با آنها بسیار ساده تر است.

کفپوش های اپوکسی که 100 درصد جامد هستند کار با آن ها سخت تر است. مبادله یک پوشش نازک تر است که تا موقعی که پوشش ضخیم تر است دوام نمی آورد.

بعضی از انواع امکان دارد با تراشه های رنگ و بافت وینیل که روی سطح مرطوب پراکنده شده اند استفاده شوند. با این حال، برخی دیگر به دلیل طراحی آنها نمی توانند با تراشه های رنگی استفاده شوند.

ویژگی های کفپوش اپوکسی پایه آب به شرح زیر است:

 • این یک محصول دو بخشی است که در آن رزین با سخت کننده و فعال کننده مخلوط می شود
 • یک دوره خشک شدن کامل 2 الی 3 روز یا بیشتر لازم است
 • تمیز کردن وسایل مرطوب با آب و صابون توصیه می شود
 • مارک “بوی کم” یا “VOC کم”
 • استفاده مجدد ممکن است هر چند سال یکبار ضروری باشد

پوشش کف یک قسمتی

یک پوشش کف اپوکسی واقعی همیشه یک محلول دو بخشی است که حاوی رزین ها و سخت کننده/فعال کننده است. درست قبل از استفاده، رزین و هاردنر در یک کاسه همزن با هم ترکیب می شوند تا بهترین پوشش کف اپوکسی شود.

یک محصول پوشش کف “اپوکسی” که به صورت پیش مخلوط در یک ظرف ارائه می شود، اپوکسی واقعی نیست. باید به عنوان یک نوع رنگ در نظر گرفته شود تا به عنوان یک محصول پوشش کف.

اگرچه این ترکیب ممکن است عملکرد بیشتری را در کف نسبت به رنگ معمولی ارائه دهد، اما اینها مواد اپوکسی واقعی نیستند.

ویژگی های پوشش کف یک قسمتی به شرح زیر است:

 • نیازی به مخلوط کردن دو قسمتی نیست زیرا در یک ظرف فروخته می شود.
 • اغلب به عنوان “اپوکسی یک قسمتی” یا “اپوکسی و اکریلیک” نامیده می شود.
 • با لمس سریع خشک می شود (تقریباً 1 ساعت).
 • تمیز کردن با آب و صابون ساده است.

بیشتر بخوانید: چسب کاشت میلگرد اپوکسی

خرید و قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ شرکت شیمی آبادگران

شرکت شیمی آبادگران پدیده سازان جوان با بیش از دو دهه در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی صنعت ساختمان،این شرکت علاوه بر تولید بیش از صد نوع محصول شیمیایی ساختمان، سابقه همکاری در اجرا و مشاوره در پروژه های بزرگ ملی و شخصی و شرکتی دارد. شرکت شیمی آبادگران سهم بزرگی را در محصولات شیمیایی ساختمان دارا میباشد و داری بیش از پنجاه نیرو تولید و آزمایشگاه فعالیت دارند. اینها تنها بخشی از همکاری های گسترده شیمی آبادگران در طول این سالها می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، چسب کاشت میلگرد ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ملات های پلیمری ، ملات ضد اسید ، فوق روان کننده و ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی ، ملات ضد اسید و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

آدرس دفتر مرکزی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه