• 02165741139
 • Tehran - Shahriar
 • Saturday to Thursday: 9 am - 5 pm

راه حل های پوشش بتنی

راه حل های پوشش بتنی

در این مقاله به مبحث راه حل های پوشش بتنی می پردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

چه گزینه هایی در کفپوش صنعتی وجود دارد؟

هنگامی که نوبت به انتخاب بهترین کفپوش های صنعتی برای تاسیسات صنعتی شما می رسد، عوامل متعددی باید در نظر گرفته شود. آیا بهتر است کل طبقه را تعویض کنیم و تازه شروع کنیم یا کف موجود را بازسازی کنیم؟ چه گزینه های طراحی در دسترس هستند، و آیا آنها قابل تنظیم هستند؟ بین آماده سازی سطح، اجرا و بازگشت به زمین کار چقدر زمان استراحت برای کارکنان من وجود خواهد داشت؟ چه مسائل ایمنی باید با پوشش کف جدید برطرف شود؟ به نظر می رسد این روند دلهره آور است، اما لازم نیست. 

فرآیند کفپوش بتنی صیقلی چیست؟

کف های بتنی با یک متراکم کننده شیمیایی درمان می شوند  که هدف آن پر کردن شکاف ها یا منافذ طبیعی در مواد است. این متراکم کننده به عنوان یک سخت کننده عمل می کند و به هر فضای باز نفوذ می کند و یک واکنش شیمیایی ایجاد می کند که سطح را سخت می کند. پس از اعمال و خشک شدن متراکم کننده شیمیایی، آسیاب پیشرونده آغاز می شود. بر خلاف سنباده چوب، ماشین‌های پولیش پشتی از خرده‌های ریز الماس استفاده می‌کنند تا درخشندگی و صافی مورد نظر را نشان دهند. اساساً، برای اندازه گیری کفپوش بتنی صیقلی، هر چه عیار بالاتر، سنگدانه بزرگتر و ریزدانه ریزتر باشد، پرداخت صاف تر خواهد بود.

کفپوش اپوکسی وینیل فلیک

کفپوش اپوکسی وینیل فلیک ظاهری تزئینی شبیه گرانیت گران قیمت ایجاد می کند – فقط با کسری از قیمت. فرآیند نصب چند مرحله ای شامل استفاده از پوشش پایه 100٪ رنگدانه جامد است. این پایه اپوکسی با تکه های وینیل زینتی پخش می شود و با دو لایه رویی اورتان یا اپوکسی 100% جامد مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش مهر و موم شده است. از آنجایی که این تکه های تقویت کننده را می توان از کامل به پراکنده اعمال کرد، ظاهر آنها به شدت متفاوت است. بر خلاف کفپوش‌های طرح‌دار تکراری، تکه‌های وینیل معلق در پوشش شفاف ظاهری تصادفی ایجاد می‌کنند.

کفپوش ملات اپوکسی

انواع مختلفی از محلول های کف ملات اپوکسی وجود دارد . کفپوش ملات اپوکسی که به دلیل ویژگی های ایمنی آن برای مصارف صنعتی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و با بافت های افزوده خود در برابر لغزش و سقوط کمک می کند. این کفپوش ها علاوه بر افزایش ایمنی کارمندان، بارهای سنگین را تحمل می کنند، در برابر سوراخ شدن و ترک ها محافظت می کنند و محافظت کلی را ارائه می دهند. هنگام انتخاب نوع کفپوش ملات اپوکسی که برای تأسیسات صنعتی شما مناسب است، دسترسی به شرایطی که کف در معرض آن قرار می گیرد بسیار مهم است. هرچه شرایط شدیدتر باشد، محافظت بیشتری مورد نیاز خواهد بود.

کفپوش ملات اپوکسی

کفپوش ملات اپوکسی 100% جامد اپوکسی را با کوارتز درجه بندی شده یا ماسه ترکیب می کند و سپس در جای خود ماله می شود. محلول کفپوش سنگین که برای تراز کردن کامل دال های بتنی یا وصله سوراخ ها و تغییر شکل ها استفاده می شود، ضخامت متفاوتی دارد. ملات اپوکسی همچنین برای ایجاد شیب های صاف و ایجاد پایه های ضروری یارو اپوکسی از کف به دیوار استفاده می شود. یکی از موارد ضروری در تاسیسات صنعتی، پایه های یاروی زمین به دیوار به تمیز نگه داشتن این مناطق کمک می کند. 

ملات سیمان یورتان

ملات سیمان یورتان در شرایط عادی، با ماله بر روی بستر بتنی انجام می شود. این طرح برای پروژه‌هایی که نیاز به نصب سریع دارند، در عین حال که محافظت شدیدی را ارائه می‌کند، بهترین است. ملات سیمان اورتان از بتن، فولاد و چوب، بسترها در برابر ضربه، خوردگی، ساییدگی و شوک حرارتی محافظت می کند. علاوه بر این، بافت ملات سیمان یورتان تا پایان عمر کف دوام می‌آورد و حتی در شرایط مرطوب نیز مقاومت در برابر لغزش ایجاد می‌کند. دوام خصوصیات فیزیکی این محلول کفپوش تقریباً دو برابر بتن به تنهایی است.

بتن صیقلی

مانند کفپوش ملات اپوکسی، بتن جلا در چندین گزینه وجود دارد . مزایای استفاده از بتن صیقلی در محیط های صنعتی شامل مقاومت در برابر لکه،  مقاومت در برابر لغزش مورد تایید OSHA و کاهش ساییدگی تجهیزات و لاستیک است. بتن صیقلی به زمان کمی یا بدون نیاز به تعطیلی نیاز دارد و کارخانه شما را در طول فرآیند کاربرد در کار نگه می دارد.

هنگام انتخاب راه حل های کف بتنی صنعتی چه نکاتی را باید در نظر گرفت

اکنون که انواع مختلف راه‌حل‌های کف بتنی صنعتی را به صورت حرفه‌ای توصیه می‌کنیم.

ایمنی کلی

در CMS، ضرب المثل قدیمی درست است – اول ایمنی. ایجاد یک محیط امن برای کارکنان و بازدیدکنندگان برای هر شرکتی ضروری است. با این حال، به دلیل افزایش خطر و قرار گرفتن در معرض تجهیزات سنگین، قطعات متحرک، و گریس و روغن، ایمنی باید دغدغه اصلی شما باشد. جلوگیری از لغزش و سقوط و سایر حوادث ناشی از کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شرکت شما می شود.

خرابی

ماهیت اکثر شرکت‌های صنعتی مانند تولیدکنندگان و تأسیسات تولیدی به زمان‌های توقف برنامه‌ریزی‌شده برای نگهداری و تمیز کردن روتین نیاز دارند. برنامه ریزی پروژه کفپوش صنعتی شما در این مدت بهینه است و نیاز به خاموشی های متعدد را از بین می برد.

نشت مواد شیمیایی

نوع محیط کار صنعتی که در آن قرار دارید را در نظر بگیرید. آیا طبقات شما در معرض نشت مواد شیمیایی هستند؟ برای اکثر مشاغل در این زمینه، پاسخ در اینجا مثبت است. اگر چنین است، انتخاب یک کفپوش مقاوم در برابر مواد شیمیایی، سود شما را نجات می دهد. هر ماده شیمیایی می تواند به سطح بتن آسیب برساند. گاهی این فرآیند به آرامی و در طول زمان اتفاق می افتد و گاهی به صورت آنی اتفاق می افتد. مواد شیمیایی خورنده، اعم از سوزاننده و اسیدی، کفپوش بتنی بدون پوشش را خراب می کنند و اغلب کل ساختار کف را از بین می برند. استفاده از محلول کفپوش مقاوم در برابر مواد شیمیایی با حذف نیاز به رفع آسیب‌های ناشی از نشت مواد شیمیایی، تولید را بالا نگه می‌دارد.

بیشتر بخوانید: چسب کاشت میلگرد اپوکسی

خرید و قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ شرکت شیمی آبادگران

شرکت شیمی آبادگران پدیده سازان جوان با بیش از دو دهه در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی صنعت ساختمان،این شرکت علاوه بر تولید بیش از صد نوع محصول شیمیایی ساختمان، سابقه همکاری در اجرا و مشاوره در پروژه های بزرگ ملی و شخصی و شرکتی دارد. شرکت شیمی آبادگران سهم بزرگی را در محصولات شیمیایی ساختمان دارا میباشد و داری بیش از پنجاه نیرو تولید و آزمایشگاه فعالیت دارند. اینها تنها بخشی از همکاری های گسترده شیمی آبادگران در طول این سالها می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، چسب کاشت میلگرد ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ملات های پلیمری ، ملات ضد اسید ، فوق روان کننده و ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی ، ملات ضد اسید و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

آدرس دفتر مرکزی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه