• 02165741139
 • Tehran - Shahriar
 • Saturday to Thursday: 9 am - 5 pm

گروت اپوکسی با گرانرویی عالی

گروت اپوکسی با گرانرویی عالی

ما در این مقاله به مبحث گروت اپوکسی با گرانرویی عالی می پردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده، چسب کاشی، ملات ضد اسید، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی و ضد یخ و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید. 

آیا از خصوصیت های گروت اپوکسی مطلع هستید؟

گروت اپوکسی

گروت اپوکسی سه بخشی و خیلی مقاوم در برابر ماده های شیمیایی است که برای استفاده های صنعتی در محیط های شیمیایی تهاجمی تولید شده است که در آن قرار گیری در دسترس اسیدهای غلیظ، قلیایی ها، ماده های خورنده یا حلال ها احتمال دارد رخ دهد.

فرمول رزین و سخت‌کننده مخصوص به‌علاوه سنگدانه فناوری ثبت شده، گروت اپوکسی را از کالاهای رقابتی جدا می‌کند.

گروت اپوکسی حاوی استحکام فشاری خیلی زیادی است، با خزش خیلی کم و منطقه باربری تاثیرگذار برجسته میباشد؛ فناوری ما کمک می نماید تا مقدار گرد و خاک نشر شده در محیط در هنگام اختلاط و جابجایی تا حد بسیاری را کم میکند.

گروت اپوکسی کالای دوغاب و چسب کاشی با دوام در مقابل شیمیایی یک گروت اپوکسی برای کاشی و سرامیک، کاشی معدن، سنگ فرش آجری و سنگ میباشد که خیلی مقاوم در مقابل ماده های شیمیایی، درجه صنعتی است.

گروت اپوکسی دوغاب و چسب کاشی با دوام در مقابل ماده های شیمیایی در کیت های از قبل بسته بندی شده دارای رزین، سخت کننده و پرکننده های معدنی ارائه می شود که مهر و موم متراکم و یکدستی ایجاد می کند.

کارایی های عدی برای گروت اپوکسی دوغاب و چسب کاشی مقاوم در مقابل مواد شیمیایی به مقاومت بهتر در برابر شوک های حرارتی، ماده های شیمیایی و ترافیک سنگین که در محیط‌های سخت لبنیات، نانوایی‌ها، بسته بندی گوشت، کارخانجات آبجوسازی، کنسروسازی‌، بطری‌، کارخانجات تقطیر و داروسازی پیدا می‌شوند، احتیاج دارند.

بیشتر بخوانید: چسب میلگرد

وجه های ممیز و مزیت های گروت اپوکسی

از وجه های ممیز گروت اپوکسی خیلی مقاوم در برابر ماده های شیمیایی است، گروت اپوکسی مصالح گرد و خاک را به کمترین حد می رساند، بلبرینگ اثر مثبت دارد، وجه های ممیز قرار دادن شخص پسند است.

متصل کردن عالی، ماشین آلات به فونداسیون دارد، 95٪ یاتاقان تاثیگذار است، دوام های کششی و بیرونی fl به خصوصی دارد، خزش بسیار اندک دارد، تجهیزات را با آب و صابون نظافت کنید، قدرت نخستین فوق العاده زیاد، برگشت سریع به سرویس را دارد.

همینطور خیلی مقاوم در مقابل مواد شیمیایی و حرارت، بوی کم برای بهره در منطقه های اشغالی، ویسکوزیته کم خواص مرطوب کنندگی خوب، فراتر از برای دوغاب اپوکسی با دوام در مقابل ماده های شیمیایی و قابل پاک کردن با آب، در دمای خنک درمان می شود، بسته بندی شخص پسند، همه کاره برای نصب و تزریق کاشی های مختلف است.

بیشتر بخوانید: سوپر ژل میکروسیلیس

استفاده از گروت اپوکسی

از کارایی های این کالا تزریق برای ماشین آلات و یا صفحه های پایه پمپ است، لازمه های مقاومت شیمیایی بالا قابل استفاده میباشد، در کنترل ثانویه قابل بهره است، در لوازم های پروسه قابل استفاده است.

همینطور می توان  برای گروت ریزی در زیر صفحه های پای ستون هایی که در نزدیکی اسید ها یا بازهای ضعیف قرار داردند بهره گیری کرد.

برای ریختن گروت زیر صفحه های پای ستون ها در مواردی که بار دینامیکی وجود دارد مثل توربین ها و دیگر ماشین آلاتی که حرکت رفت و برگشتی دارند بهره گیری کرد، می توان برای ثابت کردن ماشین آلات درای بار دینامیکی روی فونداسون استفاده نمود.

همینطور کارایی های صنعتی مانند صنعت های فولاد، پالایشگاه ها و صنعت های آبکاری فلزات دارد، می تواند تحت عنوان یه پر کننده سازه باشد وقتی که مقاومت خیلی زیادی مورد احتیاج است، برای پر کردن فضای خالی اطراف بولت ها استفاده میگردد، همینطور برای انجام انواع فعالیت های ساختمانی ،راه سازی، پل سازی، پر نمودن استند ماشین آلات سنگین و ساخت سد ها بهره گیری می شود.

برای پر نمودن فضای خالی میان شاسی و بیس پلیت ها استفاده می گردد.

بیشتر بخوانید: انواع افزودنی بتن جهت کاهش آب

طریقه استفاده از گروت اپوکسی های مقاوم کننده بتن

حاضر کردن سطح: بتن جدید بایستی در کمترین حالت 28 روز باشد. بتن بایستی تمیز و زبر باشد. کل روغن، خاک، زباله، رنگ و بتن ناسالم میبایست حذف شوند.

سطح بایستی به طور مکانیکی و با بهره از تجهیزات مناسب حاضر شود تا سطحی حداقل بر اساس با دستورالعمل به وجود آید و سنگدانه های بزرگ بتن در دسترس دید قرار گیرد.

مرحله پایانی در پاکیزه کردن باید حذف کامل گرد و خاک و باقی مانده با جاروبرقی و بعد شستشوی تحت فشار باشد.

بعد کلیه آب را با جاروبرقی بکشید و اجازه دهید کاملا خشک شود. اسید اچ تنها وقتی قابل قبول است که حاضر کردن مکانیکی غیرعملی باشد.

پیشنهاد می شود تنها پیمانکارانی که در پروسه اسید اچ با تجربه هستند از این تجهیزات آماده کردن سطح استفاده کنند.

نمک های واکنش بایستی تماما با فشار شسته شوند. زمان دهید بتن کاملا خشک گردد. توجه: حتی با تکنیک های متناسب، سطح اسید اچ شده امکان دارد به مقدار تکنیک های حاضر کردن مکانیکی پیوند قوی به وجود نیاورد.

کلیه بتن ها باید حاوی بافت سطحی باز بوده و کلیه ترکیب های عمل آوری و درزگیرها حذف شده باشد. حاضر کردن فرم: فرم ها برای پیشگیری از نشتی بایستی مایع محکم باشند و می بایست محکم و به خوبی مهاربندی گردند.

برای سهلوت در کنده شدن، فرم ها بایستی با دو کارایی موم خمیری یا هر قطعه با پلی اتیلن پیچیده گردند.

سوراخ ها و مسدودیت های پیچ لنگر: سوراخ ها و مسدویت ها باید از گرد و خاک، کثیفی و زباله پاک شوند و فرصت دهید خشک شوند.

اگر هر سمت صاف هستند، سوراخ را به وسیله یک برس سیمی سخت یا با چکش برس چرخشی زبر نمایید.

ترکیب کردن: قطعه های A وB  رزین و هاردنر) را به صورت جداگانه با بهره از مته و پایه اختلاط ترکیب کنید.

بعد بخش B را در ظرف بخش A بریزید. برای مطمعن شدن از واکنش شیمیایی مناسب، 2 تا 3 دقیقه ترکیب کنید، کف و طرفین ظرف را تراش دهید.

موقع ترکیب کردن، هوا را به درون اپوکسی نزنید. بعد از ترکیب شدن اپوکسی، کلیه رزین ترکیب شده را به صورت مستقیم در یک میکسر ملات شفت افقی خالی کنید.

فضای قرارگیری: در سوراخات پیچ لنگر و درب‌ها از طریق قیف یا به صورت مستقیم اگر فضا فرصت می‌دهد، بریزید.

بیشتر بخوانید: کولتار اپوکسی KE920

خرید و قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ شرکت شیمی آبادگران

شرکت شیمی آبادگران پدیده سازان جوان با بیش از دو دهه در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی صنعت ساختمان،این شرکت علاوه بر تولید بیش از صد نوع محصول شیمیایی ساختمان، سابقه همکاری در اجرا و مشاوره در پروژه های بزرگ ملی و شخصی و شرکتی دارد. شرکت شیمی آبادگران سهم بزرگی را در محصولات شیمیایی ساختمان دارا میباشد و داری بیش از پنجاه نیرو تولید و آزمایشگاه فعالیت دارند.

اینها تنها بخشی از همکاری های گسترده شیمی آبادگران در طول این سالها می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، چسب کاشت میلگرد ، ملات ضد اسید ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ملات های پلیمری ، ملات ضد اسید ، فوق روان کننده و ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی ، ملات ضد اسید و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

آدرس دفتر مرکزی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه