• 02165741139
 • Tehran - Shahriar
 • Saturday to Thursday: 9 am - 5 pm

چگونه قبل از استفاده از سیلر از شر لکه های بتن خلاص شویم؟

چگونه قبل از استفاده از سیلر از شر لکه های بتن خلاص شویم؟

 ما در این مقاله به مبحث چگونه قبل از استفاده از سیلر از شر لکه های بتن خلاص شویم می پردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده، چسب کاشی، ملات ضد اسید، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی و ضد یخ و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.  

درزگیر بتن

شکی نیست که بتن ماده ای سخت و بادوام است. اما حتی بتن نیز می تواند پس از مدتی سن خود را نشان دهد. این همان جایی است که درزگیرهای بتن وارد می شوند. درزگیرهای بتن در طیف گسترده ای از انواع، رنگ ها، براق ها و کاربردها در دسترس هستند و برای تقویت و محافظت از سطوح بتنی طراحی شده اند. درزگیرهای شفاف معمولاً روی بتن های تزئینی، مانند سنگدانه های اکسپوز و بتن شابلون یا مهر شده، در جایی که می خواهید ظاهر بصری بتن را حفظ یا افزایش دهید، استفاده می شود. ما همچنین طیف کوچکی از درزگیرهای شفاف برای سنگ طبیعی داریم. درزگیرهای رنگی اساساً درزگیرهای شفاف با ته رنگ هستند و می توان از آنها برای رنگ آمیزی مجدد بتن، درست مانند رنگ استفاده کرد. این یک راه عالی برای شاداب کردن یک راهرو یا پاسیو خسته است و با کسری از هزینه تعویض به آن جان تازه ای می بخشد. بنابراین هر نیازی که داشته باشید، مطمئناً یک درزگیر بتن وجود دارد که برای شما مناسب است.​

بیشتر بخوانید: دوغاب اپوکسی چیست؟ آیا به دوغاب اپوکسی در حمام نیاز دارم؟

چگونه قبل از استفاده از سیلر از شر لکه های بتن خلاص شویم؟

همانند بیشتر درزگیرهای بتن، آماده سازی سطح برای اطمینان از چسبندگی خوب بسیار مهم است. لکه ها و لک ها می توانند بر اثربخشی و ظاهر سیلر تأثیر بگذارند، بنابراین مهم است که قبل از انجام هر کار دیگری با آنها مقابله کنید. اما پاک کردن لکه‌های سرسخت می‌تواند یک کار سخت و طاقت فرسا باشد، به خصوص اگر قصد دارید از یک پوشش شفاف استفاده کنید.

چگونه قبل از استفاده از سیلر از شر لکه های بتن خلاص شویم - ترمیم کننده بتن - گروت اپوکسی - ملات های پلیمری - ملات ضد اسید - ۰۹۱۲۹۳۸۳۵۵۴

در اینجا نکات مهم ما در مورد نحوه از بین بردن این لکه های سرسخت وجود دارد.

نکته مهم: این نکات برای بتن بدون پوشش و آب بندی توصیه می شود.

اولین چیزها – شستشوی اسیدی را انجام دهید

شستشو با اسید سبک گرد و غبار و کثیفی سطح را تمیز می کند و همچنین منافذ بتن را باز می کند و سیلر را قادر می سازد تا به سطح نفوذ کند.

به سادگی 1 قسمت اسید را به 20 قسمت آب اضافه کنید و با یک قوطی آبیاری به مقدار زیاد روی سطح بمالید. قبل از شستن، اجازه دهید تا 30 دقیقه روی سطح بماند، در حالت ایده‌ آل با آب‌ بلستر فشار بالا.

بیشتر بخوانید: مزایای گروت اپوکسی نسبت به گروت سیمانی

از بین بردن خزه و جلبک

اگر بتن شما دارای مواد آلی در حال رشد روی سطح است، باید قبل از استفاده از سیلر، آن را درمان کنید. در حالی که شستشوی خوب با آب بلستر عموماً خزه ها را از بین می برد، حتی زیر یک پوشش، به سرعت دوباره رشد می کند.

کلر را با یک قوطی آبیاری روی سطح بمالید و در حالت ایده آل آن را روی سطح بمالید. قبل از شستشو با شلنگ یا تمیز کننده فشار قوی، اجازه دهید 30 دقیقه روی سطح بماند.

از بین بردن لکه های چوب (تانن).

اگر تا به حال یک عرشه چوبی برای خانه خود ساخته اید، احتمالاً الوار در مسیر بتنی شما افتاده است. پس از اتمام ساخت عرشه خود، ممکن است لکه هایی را در مسیر ورودی پیدا کرده باشید. این امر ممکن است به دلیل تانن های طبیعی موجود در الوار باشد که از چوب بیرون زده و روی مسیر شما می ریزد.

پاک کننده عرشه حاوی مواد شیمیایی است که به طور خاص برای تجزیه تانن های چوب طراحی شده اند. به سادگی یک ماده شیمیایی پاک کننده مناسب عرشه را روی سطح راهروی خود بمالید. قبل از شستشو با یک واشر فشار قوی، اجازه دهید 30 دقیقه روی سطح بماند.

بیشتر بخوانید: PVC چیست؟

چگونه قبل از استفاده از سیلر از شر لکه های بتن خلاص شویم - ترمیم کننده بتن - گروت اپوکسی - ملات های پلیمری - ملات ضد اسید - ۰۹۱۲۹۳۸۳۵۵۴

پاک کردن لکه های روغن و چربی

برای از بین بردن لکه های موضعی روغن و چربی، باید یک ضماد را مخلوط کنید. ضماد به طور کلی ترکیبی از پودر خشک با یک ماده شیمیایی برای ایجاد خمیر است. خمیر ماده شیمیایی را روی سطح نگه می دارد و از خشک شدن آن جلوگیری می کند و از تماس ماده شیمیایی با لکه اطمینان می دهد.

پودر تالک و استون را به صورت خمیری مخلوط کنید و با ضخامت تقریبی 5 میلی‌ متر روی ناحیه آسیب‌ دیده بمالید و مطمئن شوید که منطقه را حداقل 50 تا 100 میلی‌متر از لبه لکه بپوشانید.

روی ضماد را با پلاستیک بپوشانید و 24 ساعت بگذارید قبل از تمیز کردن. ضماد باید لکه را از بتن به داخل ضماد بکشد.

از بین بردن لکه های زنگ زدگی

در مورد لکه های زنگ، شناسایی منبع زنگ بسیار مهم است. اگر زنگ زدگی از داخل دال می آید، باید به طور جداگانه درمان شود.

برای لکه های زنگ سطحی، پاک کننده های اختصاصی زنگ مانند Adbrite LA827، حاوی اسید های اگزالیک یا فسفریک هستند که هر دو برای از بین بردن زنگ سطح عالی هستند. اینگونه زنگ‌زدن‌ها معمولاً روی ناحیه آسیب‌دیده مسواک زده می‌شوند و سپس با شلنگ یا واشر فشار بالا کاملاً شسته می‌شوند.

بیشتر بخوانید: PVC برای چه مواردی استفاده می شود؟

از بین بردن شکوفه

شکوفایی تشکیل نمک روی سطح بتن است که توسط آب زیرزمینی که از بتن بالا می رود رسوب می کند. آنها را می توان به راحتی با استفاده از سرکه خانگی یا مخلوط اسیدی بسیار ضعیف حذف کرد. این نمک ها را از سطح پاک می کند. با این حال، اگر فشار زمین زیرین برطرف نشود، ممکن است دوباره ظاهر شوند.

علائم لاستیک لاستیکی

به طور معمول می توان با شستشو با ماشین لباسشویی فشار قوی، رد لاستیک ها را از بین برد. اگر لکه باقی ماند، پاک کننده ترمز را روی لکه بمالید سپس کاملا با آب بشویید. ممکن است لازم باشد چندین بار برای شکستن ترکیب لاستیکی اعمال شود.

بیشتر بخوانید: چسب کاشت میلگرد اپوکسی

خرید و قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ شرکت شیمی آبادگران

شرکت شیمی آبادگران پدیده سازان جوان با بیش از دو دهه در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی صنعت ساختمان،این شرکت علاوه بر تولید بیش از صد نوع محصول شیمیایی ساختمان، سابقه همکاری در اجرا و مشاوره در پروژه های بزرگ ملی و شخصی و شرکتی دارد. شرکت شیمی آبادگران سهم بزرگی را در محصولات شیمیایی ساختمان دارا میباشد و داری بیش از پنجاه نیرو تولید و آزمایشگاه فعالیت دارند. اینها تنها بخشی از همکاری های گسترده شیمی آبادگران در طول این سالها می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت فوق روان کننده ، چسب کاشی ، چسب کاشت میلگرد ، ملات ضد اسید ، چسب کاشت میلگرد ، ترمیم کننده بتن ، گروت اپوکسی و ضد یخ و ملات های پلیمری ، ملات ضد اسید ، فوق روان کننده و ترمیم کننده بتن، گروت اپوکسی ، ملات ضد اسید و ….میتوانید با شرکت شیمی آبادگران تماس بگیرید.

آدرس دفتر مرکزی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران پنهان خواهند شد برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه